Ağır Kış Şartları Gelmeden Çalışmalar Tamamlanmak Üzere
Ağır Kış Şartları Gelmeden Çalışmalar Tamamlanmak Üzere
Tarih : 21-11-2018 122 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL’ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemize bağlı 28 mahallede toplam 330.000 metrekare parke taşı ve 88.800 metül bordür döşeme çalışmalarında sona gelindi.

Çalışmalar kapsamında şu ana kadar 7 merkez mahallenin tamamında, 21 kırsal mahallenin yirmisinde kilitli parke ve bordür döşeme çalışmaları tamamlanmış ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Belediyemiz Fen İşleri ekipleri son olarak Güvendere ve Dökmetaş Mahallelerinde çalışmalarını tamamlayarak kırsal mahallelerde toplamda 205.000 metrekare kilitli parke taşı ve 38.000 metül bordür taşı döşeme çalışmalarını tamamladı. Kalan son mahallemizde de çalışmalar bir an önce başlanılarak önceki yönetim döneminde yıllarca hizmetten mahrum kalan köy sakinlerinin hizmetine sunulacaktır.

Mahalle Sakinleri Yürütülen Çalışmalardan Memnun

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin çalışmaları mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Bugüne kadar hizmet alamadıklarını belirten mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL’a teşekkür etti.