Belediyemiz Tarafından Okullarımızın Onarımı Devam Ediyor
Belediyemiz Tarafından Okullarımızın Onarımı Devam Ediyor
Tarih : 11-01-2018 718 defa incelendi

Belediyemiz Tarafından Okullarımızın Onarımı Devam Ediyor
Belediyemiz tarafından, ilçemize bağlı 4 okulun bakım ve onarımını yapılırken, diğer okullarımız konusunda çalışmalarmız da aralıksız devam ediyor.

Okulların açılmasına kısa süre kala 4 okulun bakım ve onarımına başlayan ekiplerimiz, yaz sezonu boyunca okullarımızın boya, badana, peyzaj çalışmaları, çatı, WC, genel bakım, kapı, pencere ve ihata duvarlarının genel bakımlarını da tamamlayarak eğitim öğretime hazır hale getirdi. 
Kaymakam ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL, yaz sezonu boyunca toplamda 4 okulun onarımını yaparak eğitim öğretime hazır hale getirdiklerini söyledi.KARTAL, “Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin ortak yürüttükleri çalışmalarda, okullarımız boya, badana, peyzaj çalışmaları, genel bakımları, çatı, WC, kapı, pencere ve ihata duvarlarının onarımları yapılarak eğitim öğretime hazır hale getirildi. İlçemizde eğitim kalitesinin arttırılması için ekiplerimiz aralıksız çalışarak, okullarımızı daha kaliteli bir eğitim sunulması hususunda çalışmalarımızın bitirilmesini sağladık.Program çerçevesinde onarılması planlanan okullarımızın da bitirilmesini hedefliyoruz. Bizler, geleceğimiz olan çocuklarımız daha kaliteli bir eğitim alabilmeleri Kaymakamlık ve Belediye imkanlarını en üst seviyede kullanmaya devam edeceğiz. Hizmet bizden, başarıya ulaşmak öğrencilerimizden. Okullarımızın kalitesi yükseldikçe öğrencilerimizdeki başarının da artacağından eminin” dedi.