Cadde ve sokakların temizliği titizlikle sürdürülüyor
Cadde ve sokakların temizliği titizlikle sürdürülüyor
Tarih : 30-01-2018 8 defa incelendi

Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ ne bağlı ekipler Yenişehir’e bağlı cadde ve sokaklarda temizlik faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Daha temiz bir Yenişehir için gece gündüz demeden ilçemizin temizliği için çalışıyorlar.

Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çöplerin kaldırılmasından, molozların toplanmasına, cadde ve sokakların temizliğine kadar ilçemizin dört bir yanını temizliyor. Ekiplerimiz rutin temizlik işlerinin yanında çevreye başıboş bırakılan atıkların temizliğine de dikkat ediyor. Yol temizleme aracı ile insanımıza yaşanabilir ve sağlıklı bir ilçe oluşturmak adına, Yenişehir’i köşe bucak temizliyorlar. Sabah saatlerinde cadde ve sokakların süpürülmesi ile başlayan temizlik çalışmaları rutin çöp toplama işlemi yapılarak halk sağlığını tehdit edici unsurları ortadan kaldırıyor.

Yenişehir Belediyesi’ne bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğümüz görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Vatandaşlarımızın da bizlere yardımcı olmalarını, belediye nasıl olsa temizliyor diye çöplerin rastgele yerlere atılmaması, çevreyi kirletenleri belediyemizin Whatsapp hattını kullanarak bildirmesi ile bize yardımcı olmalarını bekliyoruz. Vatandaşlarımızın da bu konuda daha duyarlı ve dikkatli olmalarını rica ediyoruz.