“DİYARBAKIR GURME 2018” TOPLANTISI YAPILDI
“DİYARBAKIR GURME 2018” TOPLANTISI YAPILDI
Tarih : 02-11-2018 195 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal, Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında düzenlenen “Diyarbakır Gurme 2018” toplantısına katıldı.

Toplantıda Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkanı Abdullah Çiftçi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ali Sabaz, KOSGEB Müdürü Hasan Solmaz, Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral, Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Cüneyt Ateş, Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Vedat Güler, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya ve meclis üyeleri, Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu ve meclis üyeleri, Lokantacılar Odası Başkanı Haşim Elkaan, Pastacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Osman Keskin ile TÜYAP yetkilileri bulundu.

Sayın Valimiz, 14-18 Kasım 2018 tarihleri arasında, İlimizin tanıtımında katkısı olacak olan Gurme 2018 Diyarbakır Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarının hazırlıklarına ilişkin kurum ve kuruluşların çalışmaları hakkında bilgi aldı. Toplantı görüş alış verişinin ardından sona erdi.