Döngeloğlu söyleşisine yoğun ilgi
Döngeloğlu söyleşisine yoğun ilgi
Tarih : 16-03-2018 493 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal ilçemizde eksikliği hissedilen kültürel etkinlikleri vatandaşımızın hizmetine sunmaya devam ediyor. Yenişehir Belediyesi Kitap Günleri bugün ilahiyatçı-yazar Ömer Döngeloğlu’nu ağırladı. Döngeloğlu “İslam Ahlakı” konulu söyleşisi ile Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde Diyarbakırlılarla bir araya geldi.

Yenişehir Belediyesi Kitap Günleri kapsamında düzenlenen “İslam Ahlakı” konulu söyleşide Ömer Döngeloğlu kendine has üslubuyla kendini dinlemeye gelen Diyarbakırlılarla güzel bir şöyleşi yaptı. Öğrencilerin ve çok sayıda vatandaşın katıldığı söyleşiye katılım yoğundu.

İlahiyatçı yazar Döngeloğlu, “Beni bu güzel kitap fuarında sizlerle buluşturan ve bu güzel günü yaşamamıza vesile olan çok değerli Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı sayın Serdar Kartal ‘ a çok teşekkür ederim. “ diyerek söyleşisini bitirdi. Söyleşinin ardından Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal Ömer Döngeloğlu’na hoş sohbeti ve verdiği aydınlatıcı bilgilerden dolayı teşekkür etti. Kartal, Döngeloğlu’na günün anısına hediye ve çiçek takdim etti.
Programın ardından Ömer Döngeloğlu sevenleri ile buluştu ve kitaplarını imzaladı.