Fabrika Mahallesi’ne Yeni İmar Yolları Açılıyor
Fabrika Mahallesi’ne Yeni İmar Yolları Açılıyor
Tarih : 29-06-2018 670 defa incelendi

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler her geçen gün biraz daha büyüyen ilçemizde imar planına uygun belirlenen yerlerde yeni imar yolları açarak vatandaşların daha kolay ulaşım sağlaması için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Fabrika Mahallesinde yapımı devam eden 13 metre genişliğinde 2.500 metre uzunluğundaki yeni imar yolu yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni imar yolu üzerinde bulunan yedi adet ev, dört adet ahır ve iki adet bahçe sahiplerini mağdur etmeden belediyemizce istimlak ücretleri ödenerek satın alınmıştır. 13 metre genişliğe sahip 2.500 metre uzunluğundaki yeni imar yolunun yanı sıra aynı mahallede 10 metre genişliğinde ve 300 metre uzunluğundaki yeni bir imar yolu açılması çalışması da tüm hızıyla devam ediyor.

Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Hacı Cebe ve Yaşar Aktan, Fabrika Mahallesi’nde yapımı devam eden Yeni İmar Yolları çalışmalarını yerinde denetledi ve yetkililerden bilgi aldı. Yetkililer çalışmaların kısa sürede bitirilerek yeni imar yollarının vatandaşların hizmetine en kısa sürede sunulacağını bildirdi.