Grup Tillo’dan Muhteşem Konser
Grup Tillo’dan Muhteşem Konser
Tarih : 01-06-2018 549 defa incelendi

Dağkapı Meydanı’nda Devam Eden Yenişehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yenişehir Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla iftar sonrası Dağkapı Meydanı’nda düzenlenen Ramazan Etkinlikleri vatandaşların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Hacivat Karagöz Orta Oyunu ve Semazen gösterileri ile başlayan Ramazan Etkinlikleri Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile devam etti. Yüzlerce vatandaşımızın dinlediği Kur’an-ı Kerim Tilaveti büyük beğeni topladı. Kur’an-ı Kerim Tilavetinin ardından program Ramazan Sohbetleri ile devam etti.

Grup Tillo’dan Muhteşem Konser

Ramazan etkinliklerimizin ikinci bölümünde Grup Tillo Dağkapı Meydanı’nda vatandaşlarla buluştu. Grup Tillo’nun def eşliğinde seslendirdiği ilahiler dinleyenlerin büyük beğenisini topladı. Teravih namazının akabinde başlayan ve alana akın eden yüzlerce kişi, Grup Tillo´nun ilahilerine eşlik etti. Her yaş grubunda insanın büyük ilgi gösterdiği ilahi konseri, gecenin geç saatlerine kadar sürdü. Grup Tillo, okuduğu Türkçe, Kürtçe ve Arapça parçalarla ilahi severleri büyüledi.

Ramazan etkinlikleri sonrası Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal’ın etrafını saran vatandaşlar, kendilerini böyle güzel hizmetle buluşturduğu için Başkan Kartal’a teşekkür ettiler.