İbadethane Temizleme Ekibi Çalışmalarına Devam Ediyor
İbadethane Temizleme Ekibi Çalışmalarına Devam Ediyor
Tarih : 30-07-2018 240 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL’ın talimatıyla İlçe Müftülüğü’ne bağlı cami ve mescit gibi ibadethanelerin temizliğinin düzenli olarak yapılması amacıyla oluşturulan İbadethane Temizleme Ekibi tarafından program dahilinde sırasıyla ilçemizdeki tüm camilerin ve mescitlerin temizliğine devam ediliyor.

Belediyemizin Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan İbadethane Temizleme Ekibi ibadethanelerin halılarını sanayi tipi makinelerle temizlerken camlarının , kapılarının , fayanslarının, abdesthanelerinin, lavabolarının da temizliğini yapmaktadır. Bununla birlikte ibadethanelerin çevresi de temizlenmektedir. Ekipler, ibadethanelerimizi olabildiğince temizleyerek vatandaşlarımızın daha hijyenik şartlarda ibadetlerini yerine getirebilmeleri için gerekli hassasiyet göstermektedir.

Ekipler program dahilinde ilçemizdeki ibadethanelerin temizliklerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak Sanayi Sitesi Cami temizliğini tamamlayan ekipler plan dahilinde ilçemizdeki diğer ibadethanelerin temizliği ile çalışmalarına devam edeceklerdir.