İbadethane Temizleme Ekibimiz İşbaşında
İbadethane Temizleme Ekibimiz İşbaşında
Tarih : 23-02-2018 355 defa incelendi

İbadethane Temizleme Ekibimiz İşbaşında

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal’ın talimatıyla kurulan İbadethane Temizleme Ekibi çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri bünyesinde kurulan İbadethane Temizleme Ekibi ilçemizdeki tüm cami ve mescitlerin iç ve dış temizliğini yapmak için özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Cami ve mescitlerin temizliğini yapan ekibimiz camilerin çevre temizliğinin yanı sıra halı, cam, kapı, kitaplık, tuvalet, abdesthane ve fayansları da temizliyor. Cami ve mescitlerden gelen yoğun talebe yetişebilmek için çalışmalarına hız veren ekibimiz vatandaşlarımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadetlerini yerine getirmeleri için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan İbadethane Temizleme Ekibinin bu çalışma temposu vatandaşların da takdirini topluyor. Yapılan çalışmalar ile ilgili vatandaşlar başta Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal olmak üzere tüm belediye çalışanlarına verilen bu hizmetten dolayı teşekkür ettiler.