İlçemiz 12 Adet Yeni Spor Sahası Kazanacak
İlçemiz 12 Adet Yeni Spor Sahası Kazanacak
Tarih : 07-06-2018 38 defa incelendi

İlçemize 12 Adet Spor Sahası Yapılacak

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal, ilçemizde yapılması planlanan 12 adet çok amaçlı spor sahası için Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile protokol imzaladı.

Gençlerimizi kötü ortamlardan uzak tutmak, futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi sportif faaliyetlere onları teşvik etmek amacıyla ilçemizin muhtelif yerlerine 12 adet çok amaçlı spor sahası yapılması için Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile protokol imzalandı.

İlçemizdeki Yapımı Planlanan Spor Sahaları:

Alangör Mahallesi’ne halı saha, Tanışık Mahallesi’ne halı saha, Şehitlik Mahallesi’ne halı saha ile birlikte voleybol ve basketbol sahası, Aziziye Mahallesi’ne iki adet halı sahanın yanı sıra futbol ve voleybol sahası, Üçkuyu Mahallesi’ne halı saha ile birlikte basketbol ve voleybol sahası, Dokuzçeltik Mahallesi’ne basketbol, voleybol ve tenis sahası, Yenişehir Mahallesi’ne halı saha yapılacaktır.

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal’ın talimatıyla yapımına başlanacak 12 adet çok amaçlı spor sahasının ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.