Kocaköy Kaymakamı ve Belediye Başkanı Yusuf Turhan’a teşekkür ederiz
Kocaköy Kaymakamı ve Belediye Başkanı Yusuf Turhan’a teşekkür ederiz
Tarih : 12-03-2018 966 defa incelendi

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde 9 Mart Cuma Günü kapılarını kitapseverlere açan Yenişehir Belediyesi Kitap Günleri’ne olan ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Açıldığı günden beri binlerce kitapseveri ağırlayan Kitap fuarına özellikle öğrencilerin ilgisi büyük oldu. Kocaköy Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kocaköy Belediyesi’nin katkıları ile Kocaköy ilçesinde eğitim gören tüm öğrenciler öğretmenleri ile birlikte Yenişehir Kitap Günleri etkinliğimize katıldılar. Öğretmenleri eşliğinde fuarı gezen öğrencilerin kitaplarla buluşmalarını sağlayan Kocaköy Kaymakamı ve Belediye Başkanı Yusuf Turhan’a teşekkür ederiz.

Yenişehir Belediyesi Değerler Eğitimi Projesi Kapsamında düzenlenen Yenişehir Belediyesi Kitap Günleri Fuarı 150 ye yakın yayın evi , 1 milyondan fazla kitabı Diyarbakırlılarla buluşturdu.

Yenişehir Belediyesi Kitap Günleri 9-18 Mart tarihleri arasında 10 gün boyunca Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde kitapseverlerle buluşacak. 10 gün boyunca birbirinden değerli yazarları, bilim insanlarını Diyarbakırlı hemşehrilerimizle buluşturacak.