parkların bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor
parkların bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor
Tarih : 24-04-2018 330 defa incelendi

Yenişehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarla ilçemizdeki tüm parkların bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Yenişehir Belediyesi, parklarda yürüttüğü çalışmalarla vatandaşlarımıza daha keyifli ve rahat vakit geçirecekleri yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Yenişehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce parklar ve yeşil alanlardaki çiçeklendirme ve yeşillendirme çalışmaları devam ederken parklardaki bakım onarım çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte kaliteli vakit geçirebilecekleri parkların belli program dahilinde bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiren Yenişehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

Yenişehir Belediyesi Park Bahçe İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelindeki parklardaki eskiyen, yıpranan ve kırılan bankları ve kamelyaları onarma ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca kamelya olmayan parkların halkın isteği ve talepleri ön planda bulundurularak yapımı gerçekleştirilecek ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.