Şehit Aileleri Ziyaret Edildi
Şehit Aileleri Ziyaret Edildi
Tarih : 05-10-2018 215 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL, şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti. Şehit aileleri ile görüşen Sn. Kartal, “Devletimiz her zaman şehit ailelerinin yanında, onların destekçisi. Bizlerde böylesi ziyaretlerle kendilerine yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz. Tüm Şehit aileleri ile yakından ilgilenmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL, Diyarbakırlı Şehitler Uzman Çavuş Hatip Çağlar ve Jandarma Uzman Onbaşı Bilal Dicle’nin ailelerini ziyaret ettiler.

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL, öncelikle Diyarbakır’ın Kocaköy ilçesinde, güvenlik kuvvetleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Hatip Çağlar’ın ailesini ziyaret etti. Sn.Kartal, şehidimizin bizlere emaneti çocukları ile yakından ilgilenerek onlarla bir süre sohbet etti ve çeşitli hediyeler verdi. Daha sonra evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan 22 yaşındaki Jandarma Uzman Onbaşı Bilal Dicle’nin ailesini ziyaret etti