Şehit ve Gazi aileleri ile buluştuk
Şehit ve Gazi aileleri ile buluştuk
Tarih : 30-06-2018 376 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL’ın desteğiyle Şehit ve Gazi ailelerinden oluşan kafile “Medeniyetler beşiği, Peygamberler ve Sahabeler Şehri Diyarbakır’dan Herkese Selam Getirdik, Biz Hep Birlikte Türkiyeyiz...” sloganı ile birçok şehri gezme fırsatı bulmuştu. Düzenlenen bu tur kapsamında ziyaret edilen kardeş belediyemiz Uşak’dan gelen misafilerimizle buluştuk.

Yenişehir Belediyesi’nin desteğiyle Anadolu Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu tarafından düzenlenen etkinliğe Diyarbakır Valisi Sn. Hasan Basri Güzeloğlu, Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hacı Cebe ,Şehit ve Gazi aileleri katıldı. Sn. Güzeloğlu şehit ve gazi aileleri ile yakından ilgilendi ve onlarla bir süre sohbet etti.

Şehit ve Gazi aileleri ile yemekte buluştuk

Öğretmen Evi’nde düzenlenen yemeğe Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hacı Cebe ve Yenişehir İlçe Emniyet Müdürü Sinan Tokdemir, Anadolu Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu üyeleri, Uşak Şehit ve Gazi Aileleri Derneği üyeleri katıldı. Cebe, Şehit Gazi yakınları ile tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etti.