TAZİYE EVLERİNİN EKSİKLERİ GİDERİLMEYE DEVAM EDİYOR
TAZİYE EVLERİNİN EKSİKLERİ GİDERİLMEYE DEVAM EDİYOR
Tarih : 22-04-2018 244 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL’ın talimatıyla ilçemizdeki taziye evlerinin eksikleri giderilmeye devam ediyor.

Vatandaşlarımız, yaşadıkları kayıpların acısını akrabalarıyla, dostlarıyla, yakınlarıyla taziye evlerinde bir araya gelerek paylaşıyor. Taziye sahipleri gelenleri buralarda ağırlayıp taziyelerini kabul ediyor. Bu sebeple Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler taziye evlerindeki çalışmalarını daha da önemsiyor ve özen gösteriyor. Yenişehir Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bir yandan ilçemizdeki taziye evlerinin bakım-onarım, tadilat çalışmalarını yaparken bir yandan da taziye evlerinin ihtiyaçlarını gideriyor. Bu kapsamda vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda oturma sediri, masa, oturma minderleri, yastıkları… tüm taziye evlerine dağıtılmaya başladı. Program dahilinde hareket eden ekipler son olarak Yüksek Mahallesi Taziye Evine 50 metre sedir, 50 şer adet masa, oturma minderi ve yastık teslim edildi.

Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda taziye evlerinin tüm eksikleri giderilecek ve vatandaşlarımızın hizmetine en kısa sürede sunulacaktır.