Temizlik Kampanyamız Devam Ediyor
Temizlik Kampanyamız Devam Ediyor
Tarih : 27-06-2019 88 defa incelendi

Temizlik Kampanyamız Devam Ediyor

“Taxa Me Mala Me Ye" Kuça Me Mala Me Ye(Mahalleler evimizdir, Sokaklar evimizdir) sloganıyla daha önce başlattığımız temizlik kampanyamız Ofis semtinde devam etti.

Ofis semtimizin Kışla, Şair Sırrı Hanım,Akkoyun ve Rızvanağa Sokaklarında sürdürülen kampanyaya Eşbaşkanımız Belgin Diken, meclis üyelerimiz ve vatandaşlar katıldı. Kampanya sırasında belediyenin temizlik çalışmaları hakkında vatandaşların ve esnafların fikirlerini de alan Eşbaşkanımız Belgin Diken, çevre temizliği konusunun belediyenin asli görevi olduğunu belirterek, "Temizlik belediyenin asli görevlerindendir. Biz her mahalleyi her sokağı temizleyeceğiz. Esnaf ve vatandaşlarımızın da temizlenen sokakları mümkün olduğunca kirletmemek gibi bir görevi bulunmaktadır. Bu konuda halkımız ve esnaflarımızla sürekli diyalog halindeyiz. Bu kentin bütün sorunlarını birlikte çözeceğiz. Birlikte hareket edeceğiz." dedi.

"Kampanya Süreklileşecek"

Her hafta bir mahallede genel temizlik çalışması yapacaklarını belirten Eşbaşkanımız Belgin Diken,"Çevre temizliği konusu bir günlük veya bir aylık bir çalışma değildir. Sürekli her gün kampanya varmış gibi hareket edeceğiz. Çevre temizliği sürekli gündemimizde olacaktır.  ‘Taxa Me Mala Me Ye’ ve ‘Kuça Me Mala Me Ye’ sloganını gündelik yaşamımızın bir parçası haline getireceğiz."dedi.

Öğleden sonra başlayan kampanyada meclis üyelerinin temizlik üniformaları giyerek çalışan personellerle birlikte kampanyaya dahil olmaları esnaf ve halkta takdir topladı.