Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt yama çalışmalarına başladı
Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt yama çalışmalarına başladı
Tarih : 29-01-2018 725 defa incelendi

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçe genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarına devam ederken mevsimsel nedenlerle hasar gören bozulmuş yollarda bakım ve onarım çalışmalarını yoğunlaştırdı.

İlçenin dört bir yanında yol yapım işlerine devam eden Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, çeşitli sebeplerden dolayı bozulan yollarda da yama çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak yol tadilat işlerinde, Dokuzçeltik Mahallesi’nde asfalt yama yapan ekipler ilçe genelinde çeşitli nedenlerle bozulmuş olan yollarda yama işlerine devam ediyor.

Asfalt yama çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü: “Yenişehir Belediyesi olarak bazı mahallelerimizde asfalt yolların üzerinde meydana gelen çukurlar trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine zor anlar yaşatıyordu. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi yama çalışmalarına yönlendirdik. Hava şartları uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de yama çalışmalarımızı sürdürerek sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacağız.” dedi.

Dokuzçeltik mahallesindeki sokaklarda bozulan yolların asfalt yama ile onarım çalışmaları devam ederken, diğer ekipler tarafından da yol yapım, kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sürdürülüyor.