Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler boş arazileri temizliyor
Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler boş arazileri temizliyor
Tarih : 03-04-2018 1135 defa incelendi

Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Şehitlik Mahallesi’nde bulunan boş arazilerde temizlik çalışmalarına başladı.

Yenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçemizin daha temiz ve güzel bir görüntüye kavuşması için boş arazilerde biriken hafriyat ve çöplerin temizlenmesi için bir çalışma başlattı. İlçe genelinde devam eden çalışmalar doğrultusunda son olarak Şehitlik Mahallesi’ndeki boş araziler iş makinaları yardımı ile temizlenmeye başladı. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında; kötü görünüme sahip alanlar greyderler yardımı ile düzleştiriliyor ve temizleniyor. Mahalle aralarındaki boş arsa temizlikleri dışında bazı vatandaşlarımız tarafından boş arazilere bırakılan atık malzemeler de toplandı. Toplanan atık malzemeler daha sonra imha edilmek üzere kamyonlarla Büyükşehir Belediyesi Çöp İstasyonuna götürüldü.

İlçe genelinde görsel kirliliğe izin vermeyeceğiz!

Hemşehrilerimizden çevre temizliği konusunda daha hassas davranmalarını istiyoruz. Çevreye zarar verenleri, kirletenleri, boş arazilere hafriyat ve çöp atanları bizlere Belediyemizin 0532 778 96 54 numaralı WhatsApp iletişim numaramız ile bizlere bildirmelerini bekliyoruz. Bizlere bildirilen şikayetlere Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı personellerimizce gerekli müdahale yapılacaktır.