YENİŞEHİR DEĞERLER EĞİTİMİ ETKİNLİĞİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
YENİŞEHİR DEĞERLER EĞİTİMİ ETKİNLİĞİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Tarih : 26-02-2018 7 defa incelendi

Yenişehir Değerler Eğitimi Projesi kapsamında:

1 Mart 2018 tarihinde saat 10.30 da öğrencilerle daha sonra saat 14.00 da tüm haklımızla Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı ASLANHAN Kültür ve Kongre Merkezi’nde buluşacak.

“Hedef ve Hayallerin için Başarıya Gülümse
Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız bilin ki zaten çoktan kaybetmişsinizdir. Başarı, ancak onu istediğiniz takdirde gelecektir. Hayatın içine girmeye, hayatla mücadele etmeye başladığınızda, kendi küçük hayatınızdan, dünyanızdan dışarıya çıkıp olaylara baktığınız zaman göreceksiniz ki, başarı ancak istediğin takdirde geliyor.”

"Kendimizi ne kadar tanıyoruz? Yaratıcının bizi nasıl mükemmel yarattığının, bizi yaratırken hangi güzel donanımları, imkânları, potansiyelleri de bize verip gönderdiğinin ve içinde yaşadığımız dünyada neler yapabileceğimizin maalesef farkında değiliz. Başarılı olabilmemiz için önce kendi iç dünyamızı keşfetme yolculuğuna çıkmamız lazım. Başkalarını tanımadan önce kendimizi tanımamız ve geliştirmemiz lazım."

2 Mart 2018 tarihinde saat 14.00 da Şair/Sanatçı Dursun Ali ERZiNCANLI tüm halkımıza Kültür ve Kongre Merkezi’nde şiir dinletisi sunacaktır.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR