Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Tarih : 09-01-2019 145 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal, Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında düzenlenen “Diyarbakır Valiliği Muhtarlar Buluşması” toplantısına katıldı.

Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu başkanlığında düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal, ilçe kaymakamları, ilgili il müdürleri ve ilimizde görev yapan 17 ilçenin muhtarları katıldı.

Toplantıda ilçemizde görev yapan muhtarlar ile görüşen Sayın Kartal, Yenişehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetler, yapılacak projeler hakkında bilgi vererek muhtarların taleplerini dinledi. Karşılıklı istişare ve değerlendirme şeklinde geçen toplantıda muhtarlar, belediye hizmetleri ve mahallelerin ihtiyaçlarını Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal'a iletti. Sayın Güzeloğlu’nun konuşması ile başlayan program, verilen yemeğin ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.