Yenişehir’in Çehresi Değişiyor
Yenişehir’in Çehresi Değişiyor
Tarih : 23-01-2019 378 defa incelendi

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün 28 mahallede başlattığı kilitli parke döşeme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez köy ve mahallelerde başlattığı yol yapım, parke taşı döşeme ve kaldırım çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında ilçemize bağlı 28 mahallede 440 bin metrekare kilitli parke taşı döşenecek.

Özelikle kış aylarında kötü hava koşullarından dolayı mağduriyet yaşayan vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için harekete geçen Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde hem kilitli parke taşı döşeme, kaldırım hem de yeni imar yolu yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Yenişehir Belediyesi Bşk. Yrd. Ahmet Salduş kilitli parke döşeme çalışmalarının devam ettiği Dönümlü Mahallesi, Kesikağaç Mahallesi ve Yüksek Köy de devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Salduş, vatandaşlarla da sürdürülen çalışmalarla ilgili bir süre sohbet etti. Bu güne kadar hizmet alamadıklarını belirten mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL’a teşekkür etti.