Yol Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Yol Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Tarih : 24-01-2018 555 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar KARTAL’ın talimatıyla Yenişehir’de bozuk yol kalmaması için çalışmalar devam ediyor. Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında hummalı bir çalışma yapmaktadır.
Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kentte bozuk yol kalmaması adına bütün birimleriyle yoğun bir mesai sarf ediyor. Bu konuda araç ve gereçlerini yenileyerek ilk adımını atan Belediyemiz yeni ekipmanları ile bütün mahallelerde bu anlamda önemli işlere imza atıyor. Çalışmalar neticesinde her hafta farklı bir bölgede yollar yenilenerek tekrar hizmete giriyor. Ekipler son olarak Dokuz Çeltik Mahallesi 806. Ve 809. Sokaklara alt temel kırma kalker dökülerek vatandaşlarımızın mağduriyetleri giderilmiştir bununla birlikte bölgede 15m genişlikte bir imar yolu yapılmıştır.
Olumsuz hava koşulları her ne kadar çalışmalarımızda sorun teşkil etse de havaların düzelmesi ile beraber ilçemizde bütün yollarda ekiplerimiz çalışmalarına devam edecek ve gelen şikayetleri çözmeye devam edecektir.