Başkan Beşikci'den Zabıtaya Kutlama

Başkan Beşikci'den Zabıtaya Kutlama

1-7 Eylül Zabıta Haftası nedeniyle Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, zabıta ekiplerini ziyaret ederek ilçeye bağlı mahalleleri ziyaret etti. 
Zabıta ekiplerinin Sağlığımız, asayişimiz ve huzurumuz için aralıksız olarak denetimlerini sürdürdüklerini belirten Yenişehir Kaymakamı ve Yenişehir Belediyesi Başkanı Murat Beşikci, Düzenin sağlanmasına katkı sağlayan zabıta ekiplerimizi 1-7 Eylül Zabıta Haftasını kutlamaktayız. Zabıta ekiplerimiz aracılığıyla, vatandaşlarımızın memnuniyeti için zabıta hizmetlerini adaletli, verimli ve etkili sunmayı amaçlamaktayız. Bu amaçla günün 24 saati yılın 365 günü tüm gücümüzle çalışmak temel ilkemiz hâline gelmiştir. Tekrardan zabıta ekiplerimize yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz."diye belirtti.

 
DAVUTA BİSİKLET SÖZÜ
Yenişehir İlçesi'nde esnaf ve vatandaşlar ilede  bir araya gelen Başkan Beşikci, Kovid-19 süreciyle bir çok zorluğun yaşandığını, alınan önlemler ile sosyal ve ticari hayatta canlanma olduğunu söyledi. Bu arada 7 yaşında olan Davut'unda bisiklet isteğini dinleyerek, ona bisiklet alma sözü verdi.