EDEBİYAT EVİNDE HAFTANIN YEDİ GÜNÜ HİZMET VAR

EDEBİYAT EVİNDE HAFTANIN YEDİ GÜNÜ HİZMET VAR

Diyarbakır Yenişehir  Belediyesi tarafından haftanın 7 günü hizmet veren Edebiyat Evinde öğrenciler ders çalışmanın yanıda , sosyalleşip hoş vakit geçiriyor.

Yenişehir ilçesinde gençlere büyük önem verdiklerini belirten Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, Gençlerin geleceği için her türlü imkanı seferber ettiklerini söyledi.

Geleceğin teminatı olan gençlerin en iyi şekilde eğitim almaları için belediye olarak büyük bir sorumluluk aldıklarını ve bu sorumluluğun gereğini yerine getirdiklerini  anlatan Başkan Beşikci,“Edebiyat evimiz gerçekten özel bir yer. Buraya gelen öğrencilerimiz her türlü imkana sahipler. Burada ders çalışmak sadece bir eylem değil, bir tutku haline geldi. Edebiyat evimizde öğrencilerimiz, öğrenmek, keşfetmek ve başarmak için büyük bir çaba sarf ediyorlar. Biz de onlara rahatlamaları ve amaçlarına ulaşmaları için büyük destekler sunuyoruz. Uzman eğitmenlerimiz onları yönlendirerek, ders çalışmalarına destek sunuyorlar. Ayrıca öğrencilerimize burada içecek ikramını ücretsiz olarak sunuyoruz. Çay ve kahvelerini diledikleri zaman temin edebiliyorlar.”

Beşikci son olarak sessiz, sakin ve huzurlu bir ortamın sunulduğu Edebiyat evinde öğrencilerin aradığı her şeye çok çabuk ulaşabildiklerinide sözlerine ekledi.