YENİŞEHİRDE ÖĞRENCİLERİN  KARNE SEVİNCİ 

YENİŞEHİRDE ÖĞRENCİLERİN  KARNE SEVİNCİ 

 

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Başkanı Murat Beşikci, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Yenişehir ilkokulunda öğrenciler ile bir araya gelip karne heyecanlarına ortak oldu.

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi tarafından,Yenişehir ilköğretim okulunda 2022-2023 eğitim öğretim yılının tamamlanması nedeniyle kanre dağıtım töreni düzenlendi.Öğrenci velilerininde katılım gösterdiği karne dağıtım töreninde öğrenciler mutluluklarını Yenişehir Belediye Başkanı Murat Beşikci ile paylaştı.

Yenişehir ilköğretim okulunda düzenlenen dağıtım töreninde konuşan Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, "Öğrencilerimizin bu özel ve heyecanlı günlerinde yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek,’’Sizler geleceğimizin teminatı yarınlarımızın umudusunuz.Çocuk olmak saf temiz duygular ile önce aileye sonra hayata bağlanmak demek. Bizler ebeveyn olarak her daim yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz.  Anne ve babalarda en az çocuklarımız kadar heyecanlı. Öğrencilerimizi başarılı bir eğitim dönemi geçirdikleri için tebrik ediyor, güzel bir tatil geçirmelerini diliyorum" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Başkan Beşikci Yenişehirli öğrencilere karnelerini dağıttı.