Başkan Beşikci’den Asfalt incelemesi
Başkan Beşikci’den Asfalt incelemesi
Tarih : 22-06-2021 7 defa incelendi

Başkan Vekili Murat Beşikci,yolların konforunu artırmak amacıyla ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yürütülen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Yenişehir İlçesi Kooperatifler Mahallesinde geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından inceleme gerçekleştiren Başkan Beşikci, ilçenin birçok noktasında faaliyet gösteren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinden bilgi aldı.
Kentin farklı noktalarında sürdürülen asfaltlama çalışmasını yerinde inceleyen  Başkan  Murat  Beşikci,2021 Yılı içerisinde  Yenişehir İlçesinde 27 cadde ve sokakta 50 bin ton sıcak asfalt çalışmasının yapılacağını söyledi. Başkan  Murat Beşikci ile birlikte incelemelere katılan esnaflar ve mahalle sakinleri, birlikte gerçekleştirdikleri incelemeden oldukça memnun olduklarını belirterek,’’ Çalışmalar süresince Başkanımızı burada görmek ve birlikte inceleme yapmak bizleri oldukça mutlu etmiştir. Özellikle biz Esnaflar olarak sorunlarımızı dinleyen ve bizlerin fikirlerini alarak çözüm odaklı çalışmalar yapan Sayın Belediye Başkanımıza  teşekkür ediyoruz.’’ dediler.