ENGELLİ KURSİYERLER ENGELLİLER İÇİN DİKİYOR
ENGELLİ KURSİYERLER  ENGELLİLER İÇİN DİKİYOR
Tarih : 01-07-2021 1 defa incelendi

 Yenişehir Kaymakamlığı ve Belediyesine bağlı Aile Desek merkezlerinde eğitim alan engelli kursiyerler, ilçede bulunan engelli vatandaşlar için Pijama ve nevresim takımı dikiyorlar.
Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı aile destek merkezlerinde kurs gören engelli kursiyerler pijama ve nevresim üretiyorlar. Engelli Kursiyerler tarafından üretilen pijama ve nevresimler daha sonra ilçede bulanan engelli vatandaşlara dağıtılıyor. ÜRETİM DEVAM ETTİKÇE DAĞITIMLAR SÜRECEK-
Üretilen pijama ve nevresimlerim İlçede bulunan engelli vatandaşlara dağıtıldığını da belirten Başkan Beşikci , Kursiyerlerimize tarafından dikilen malzemelerin dağıtımına başlamış bulunmaktayız. İlçemizde bulunan İşitme Engelliler okulunda bulunan 60 öğrencimiz ile ilçe sınırlarında ikamet eden 60 engelli vatandaşımız olmak üzere üretilen 120 pijama ve nevresim dağıtımını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Üretimlerimize devam ettikçe ilçemizde bulunan tüm engelli vatandaşlarımıza dağıtımlarımızı devam ettireceğiz. "şeklinde konuştu.