OSB' YE ZİYARET
OSB' YE ZİYARET
Tarih : 27-01-2021 1 defa incelendi

BAŞKAN BEŞİKCİ’DEN OSB’YE ZİYARET

Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, Diyarbakır’da yaklaşık 8 bin kişinin istihdam edildiği Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

Organize Sanayi Bölgesinde bulunan işletmeler ve yapılan çalışmalar hakkında Başkan Beşikci’ye bilgi veren Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Mustafa Fidan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

OSB Başkanı Mustafa Fidan ile birlikte Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan fabrikaları ziyaret eden Başkan Beşikci işletme sahiplerine şehrin kalkınması ve gelişmesine sağladıkları  istihdamdan dolayı teşekkür ederek, tedarik ve üretim süreci hakkında yetkililerle istişarelerde bulundu.

-ÜRETEN VE İSTİHDAM SAĞLAYAN HERKESİ KUTLUYORUM-

Bölgenin gelişmesi ve kalkınması için OSB'lerin büyük önem taşıdığını belirten Başkan Beşikci, , Diyarbakır’ın Sanayi ve yatırımlarıyla sanayi şehri olma yolunda kararlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Organize Sanayi Bölgemiz sadece ilimiz değil bölgemiz için artık bir üretim merkezi ve üssü haline gelmiş durumdadır. Organize Bölgemizde üreten, istihdam sağlayan, aş ve iş sağlayarak ilimiz ve ülkemizin kalkınmasına katkı koyan bütün sanayicilerimizi kutluyorum. 

-SANAYİCİLERİMİZE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ-

Yenişehir Belediyesi olarak sanayicimizin üretimine destek vermek için belediye hizmetlerimizde birinci önceliğimiz Diyarbakır’ımızda üretilen ürünler olmaya devam edecektir.Ayrıca istihdam kurslarıyla gelecek dönemde ara eleman yetiştirilmesi adına  sanayicilerimizle ortak hareket edeceğiz"dedi.

Yapılan ziyaretlerin ardından Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Mustafa Fidan, Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci’ye ziyaretlerinden dolayı tablo hediye etti.