YENİŞEHİR’DE FİLYASYON TOPLANTISI
YENİŞEHİR’DE FİLYASYON TOPLANTISI
Tarih : 19-02-2021 18 defa incelendi

Yenişehir Kaymakamlığı ve Yenişehir Belediyesinde bulunan Başkan Yardımcıları ve ilgili Müdürlerin katılımı ile gerçekleştirilen Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu toplantısında ilçede alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar gözden geçirildi.

Pandemiyle mücadele kapsamında yürütülen izolasyon ve filyasyon çalışmalarının ele alındığı toplantıda Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, ilçede yapılan çalışmalar hakkında detaylı  bilgi aldı.

Yenişehir ilçesinde polis ve zabıta ekiplerince denetimlerin sürdürüldüğünü belirten Başkan Beşikci, “Ticari taksiler, pazar yerleri, toplu ulaşım araçları, camiler, lokanta, restoran, kafe, kahvehane, kıraathane, kafeterya, çay bahçesi, dernek lokalleri, düğün ve nikah yapılan yerler, internet kafe, berber, kuaför, güzellik merkezi, alışveriş merkezleri, park ve piknik alanları gibi alanlarda denetimlerimiz ekiplerimizce sürdürülmektedir. Vatandaşlarımızdan Pandemi Kurulunca belirlenen kurallara maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymalarını istiyoruz. İlçemizde yakalamış olduğumuz bu güzel tabloyu hep birlikte devam ettirmeliyiz." şeklinde konuştu.