YENİŞEHİR’E ÇOCUK SOKAĞI
YENİŞEHİR’E ÇOCUK SOKAĞI
Tarih : 21-05-2021 94 defa incelendi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını gerçekleştiren ilçemizde çocukların düşlerini gerçekleştirebileceği, hayata daha özgür ve kendine güvenen bireyler olarak yetişeceği bir ortam hazırlıyoruz.

 

Diyarbakır’da bir birinden farklı bir çok projelere imza atan  Belediyemiz bu kez çocuklara özgür bir sokak oluşturuyor. Ofis Rızvanağa caddesi üzerinde trafiğe kapalı  bulunan sokağı çocuk sokağına dönüştürecek olan belediye aynı zamanda bölgede bir ilk ke imza atmış olacak.

En güzel hizmetin çocuklara yapılan hizmet olduğunu da anlatan Başkan Beşikci, Çocuklara yapılan hizmet geleceğe yapılan hizmettir. Çocuk Sokağımız ile çocuklarımız, güvenli, eğitici ve eğlenceli bir sokağa kavuşmuş olacak. Anneler çocukları ile burada güven içinde hoşça vakit geçirebilecekler. Çocuklarımızın mutlu olması, ailelerimizin mutlu olması bizim için çok  önemlidir.’’ şeklinde konuştu.

Trafiğe kapalı mahallenin Çocuk Sokağına dönüşeceğini duyan mahalle sakinleri  Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci’ye teşekkür etti.